Veronika H.
Dceři jsem beránkovou deku koupila do výbavičky. Jsou ji teď 2 roky a bez deky neudělá ani ránu. Všude ji tahá i v létě s ní chce spát ![]()
![]()
Dceři jsem beránkovou deku koupila do výbavičky. Jsou ji teď 2 roky a bez deky neudělá ani ránu. Všude ji tahá i v létě s ní chce spát ![]()
![]()